Yeni Yazı Ekliyorum

Bir blogger arkadaşım bana yaptıklarını anlat, insanlar merak edip okuyorlar dedi. Benim de bu konudaki düşüncem, insanlar benim neler yaptığımla neden ilgilensin ki, olmuştur hep. Onun dediğini yapmak için aslında bu yazıyı yazıyorum diyebilirim. Aşağıda yazanlar bunun ürünüdür.

Eyvah Eyvah 2’yi izledim, çok beğendim, hikaye olarak birbirinin devamı olan filmleri aslında bir bütün olarak görürüm. O yüzden birinciden daha güzeldi demeyeceğim. Hikaye çok daha güzel devam etmiş diyebilirim.

Ofiste yeni bir çalışma düzenine geçiş yaptık. Bu yeni düzen daha iyi oldu mu bilemiyorum, zaman gösterecek.

iPhone yazılım geliştirme olayına başladım, belli bir noktaya geldim. Bu aşamadan sonra gelecek olan iPod(4.g) ‘umu beklemedeyim. Yaptığım uygulamaları gerçek bir cihaz üzerinde deneme fırsatım da olacak böylece. Çok zor, aslında adapte olması çok zor olan bir konu. Ama zevkli. Tabii bir MacBookPro’m olsaydı çok daha rahat bir geliştirme ortamım olabilirdi. Şimdilik VMware üzerine yüklediğim MacOS işletim sistemiyle idare etmek zorundayım.

Fizy açıldı diye duymuştum ama fakat lakin, Fizy’ye girince bana halen daha bir sürü ağız resmi olan sayfa geliyor… Bu normal mi?

Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar, devam ederim sonra…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir