Log Mart Sayısı

Geçen ay TR’de piyasada satılan bazı dergileri incelemiş ve genel görüşlerimi belirtmiştim. Bu ay yine o dergilerden birine özel olarak değinmek istiyorum.

Evet LOG dergisinden bahdeceğim. Bu ay LOG’u tekrar aldım. Geçen ayın etkisinde kalmış olsam gerek… Derginin tasarımı hakketten güzel. Ürünleri ele alış şekilleri ve ürünlerin devasa-detaylı resimleri ve detaylı anlatımları çok hoşuma gitti.

Özellikle bir konuya değinmek istiyorum ki, derginin kapağında ne vaat etmişse onu vermiş gerçekten. “Bilgisayar ve İnternet Dergisi” olarak geçinip de içeriğinin yarısında reklam, yarısının yarısında da alakasız konuları içeren, televizyonlardan, mp3 çalarlardan bahseden dergiler gibi değil açıkçası.

Bu ay özellikle 3D konulu bölüm çok hoşuma gitti. 3D televizyonlardan projeksiyon cihazlarına, fotoğraf makinalarından web kameralarına, filmlerden oyunlara ter türlü 3D ürün anlatılmış. Zevkle okudum.

Bu nedir böyle bloguna reklam mı alıyor diye düşünmeyin. Öyle bişey yok. Gerçekten hak edene hakkını vermek adına yazdım bu yazıyı.

LOG böyle devam ettikçe, ben de LOG almaya ve buradan haber vermeye devam edeceğim.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.log.com.tr/log-sayi-22/

“Log Mart Sayısı” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir